LEKCE OLEJOMALBY „OLEJOMALBA s BÁROU“

 

 ®
Přijďte si zamalovat a uvidíte, že i něco jiného, než zvíře, může z plátna vykouknout. Bára

                                                           ENGLISH

OIL termíny kurzu a jednotlivých lekcí najdete zde

Na lekce olejomalby se prosím hlaste mailem (ingarden@ingarden.cz). Ráda Vám Vámi vybraný termín potvrdím. Těším se na Vás. Bára


Skicovali jsme na jaře 2022 v plenéru. Albanie, Durres, pláže, výlety za historií.
Všem dík, bylo to poetické. Bára


Malovali jsme v květnu 2019 plenéry. Tenerife, Playa San Juan. Všem dík a bylo to poetické. Podzimní kurz připravujeme a těšíme se… Bára


 

Jednotlivé lekce olejomalby jsou určeny všem, kdo chtějí začít a seznámit se s touto oblíbenou a unikátní mistrovskou technikou malby.

NOVINKA:

Zkuste zkusit portrét, začneme technikou barokních nástěnných maleb a na plátně nám vznikne portrét.

      

– lekce olejomalby, jak probíhají najdete v albech zde a zde

Jednotlivé lekce i celý kurz můžete koupit jako dárek – po zaplacení obdržíte dárkový poukaz a obdarovaný si může vybrat sám z nabízených a stále doplňovaných termínů.

OIL termíny kurzu a jednotlivých lekcí

Díky našim Jednotlivým lekcím máte jedinečnou možnost zjistit, aniž by jste museli drahé pomůcky na olejomalbu kupovat, jak to s Vaším vztahem k olejovým barvám vůbec je. Malujete podle své předlohy a v rámci  lekce zvládnete základy olejomalby, vytvoříte obrázek a věřte, že když jednou techniku olejomalby zkusíte, zamilujete si ji navždy.
Rozsah jedné lekce jsou 2,5 hodiny (3×45 minut + krátké přestávky) a k dispozici Vám bude: bavlněné, našepsované, na blind rámu vypnuté plátno, barvy, štětce, paleta, terpentýn, olej, závěrečný lak.

Pravidelných lekcích školy Olejomalba s Bárou ® využijete vlastní základní štetce, plátno a barvy . Dostanete skripta se všemi radami a postupy pro olejomalbu. V kurzu každý účastník maluje podle své předlohy. Stojany,špachtle a speciální štětečky jsou připraveny k zapůjčení, případně je možné si je zakoupit u nás i vč. plátna. Rozsah jedné pravidelné lekce jsou 2 hodiny. Na začátku kurzu rozvrhneme malbu obrazu do jednotlivých výukových hodin – individuální plán výuky. Délka lekcí v kurzu je upravena, tak, aby bylo možné vstřebat informace z teorie, tak si je i v praxi vyzkoušet, dělat si poznámky…Tento typ výuky zvládnou a zapamatují si i děti. Oblíbený je i u seniorů. Za 10 dvouhodin v kurzu zvládnete namalovat 2 – 3 motivy (obrazy) formátu A3 s detailním zpracováním.
Pravidelné výukové lekce škola olejomalby s Bárou ® 

Malovat budeme v ateliéru u malířských stojanů. Ve skupině je optimálně do 7-9 účastníků. K dispozici budete mít jak teorii techniky malby (zásady kompozice obrazu  a jeho rozvržení, zásady míchání barev, hra světla, stínu, ..) tak i dostatek času pro praxi. Lektorka s Vámi po celou dobu podrobně krok za krokem prochází techniku malby a individuálně konzultuje a přispívá ke vzniku Vašeho prvního olejového obrazu.

Termíny, ceny

Cena jednotlivé lekce Olejomalba s Bárou ® ,2,5 hodiny vč. pomůcek je 1500,- Kč
Pro 2 lekce dostanete větší plátno, pro trvalé zákazníky poskytujeme slevu na cenu lekcí. Při nákupu více lekcí doporučujeme,vzhledem ke schnutí barev a možnosti dodělat celý obraz, naplánovat lekce v odstupu pár dnů od sebe.

Prodáváme i doporučené „startovací“ sady potřeb pro olejomalbu, popř. i samotné barvy a různé druhy štětců, špachtlí…

Cena pravidelné lekce Olejomalba s Bárou ® ,2,5 hodiny /v období prázdnin/, s vlastními pomůckami je 600,- Kč

Místa konání kurzů:

PRAHA: Školicí centrum InGarden, Nad Primaskou 292/45, 100 00 PRAHA 10 – Strašnice viz kontakt
Přihlášky   ingarden@ingarden.cz , informace a rezervace termínů (NUTNÉ) tel.: 603 485 193

Pro lekce olejomalby:

Jako předloha Vám bude sloužit Vámi vybraná fotografie krajiny,domu,moře, kterou si buď donesete, popř. u nás vyberete. Na olejomalbu doporučujeme vzít s sebou pohodlnou obuv a „něco“ přes oděv, může dojít k ušpinění oděvu od barev.

Práce z lekcí olejomalby  (nejmladšímu účastníkovi je 8 let) další práce najdete zde .

 

Značka Olejomalba s Bárou ® je registrovaná a chráněná značka. Její používání podléhá autorské ochraně.