REFERENT PLUS

REFERENT PLUS – BEZPEČNOSTNÍ KURZ pro firemní / fleet automobily
part of FLEET SAFETY PROGRAM

komplexní kurz k získání oprávnění k řízení referentského vozidla, základy defenzivní jízdy® a základních znalostí o technice v moderních automobilech (ABS, TCS, ESP, ABD,…) a jejím vlivu na jízdní vlastnosti spojený s první pomocí pro zaměstnance – řidiče firemních aut.

TERMÍNY: REFERENT PLUS – speciální kurz pro řidiče
 
termíny firemních kurzů se určují podle dohody s Vámi – zvolte si sami svůj termín (většinou organizujeme kurz v pondělí nebo pátek) Praha,Brno…

– rozšířený kurz firemních řidičů o základy defenzívní jízdy® a techniky( akt/pas bezp.) spojený v jednom bloku s první pomocí při dopravní nehodě… )

komplexní kurz – obsah kurzu:

  • aktivní a pasivní bezpečnosti auto/moto
  • chování při dopravní nehodě a první pomoc firemních řidičů
  • splnění zákonné povinnosti zaměstnavatele pro řidiče firemních automobilů a poskytnout první pomoc
  • použití nové lékárničky od 1.1. 2011

Přihlásit se můžete emailem na shock@shock.cz  a na tel.: 603 425 866 ing.Josef Horešovský, pořadatelem je SHOCK ve spolupráci se záchranáři a odborníky na první pomoc, partnerem akce je AZ MOBILITY a DOPRAVNÍ AKADEMIE  , mediálním partnerem kurzu je časopis FLEET

DOPRAVNÍ AKADEMIE   je partnerem kurzů pro defenzivní jízdu® a povinné školení řidičů referentů.
místo konání : Praha a Brno ev. po dohodě kurz uskutečníme u Vás ve firmě
Víte, že zaměstnavatel je ze zákona povinnen školit zaměstnance na poskytování první pomoci ?  Jste si jisti, že nikdo netrpí diabetem ani nemá silnou alergii na potraviny nebo bodnutí hmyzem? Zvláště pak na silnici se můžete setkat s dopravní nehodou a Vaše cesta se rychle může změnit v dramatický boj o život a v takové situaci je každá rada drahá. Patříte-li k těm, kteří chtějí být na možná rizika dobře připraveni, jistě Vás zaujme tento unikátní komplexní kurz první pomoci připravený podle mezinárodních standardů firmou SHOCK ve spolupráci s odborníky z Fakultní nemocnice v Brně. Seznámíte se s novým obsahem a použitím autolékárničky od 1.1.2011 (termoizolačnífólie…) a změny podle vyhl.MDČR 341/2014.
“ Když se vydáváte na služební ( ale i soukromou ) cestu automobilem zvládáte moderní techniku prvků bezpečnosti aut a dokážete jich využívat? Víte co máte za techniku ve Vašem autě?  “ říká ing.Michal Krátký z firmy AZ MOBILITY.
Partneři: