KIDS + dospělí termíny kurzů

 PRAHA

 


9.12.2020                                PRAHA                  17:00 – 19:00 hod.               volná místa        InGarden Praha 10   kvůli COVIDu přesunutý termín na únor 2021   omlouváme se .

  Naplněnost kurzů se mění průběžně. 
Pro platby veřejnosti je určen účet InGarden z.s. uvedený v přihlášce č.účtu 240 382 001/0300 .  Variabilní symbol je Vaše RČ. Do textu prosím napište své jméno.

Cena kurzu je 550,-Kč.

Klienti VZP mají možnost získat plnou úhradu našich kurzů KIDS. Kurz je nyní pro klienty VZP upraven tak, aby bylo možné čerpat finanční příspěvek na jeho plnou úhradu. Potřebné doklady k žádosti o příspěvek dostanete na kurzu. V roce 2020 sledujte stránky VZP. Program pro rok 2020 zatím nebyl schválen VZP. Bližší informace naleznete na webových stránkách https://www.klubpevnehozdravi.cz/dospeli/

Na kurzy je nutné se předem přihlásit.  Stačí napsat na na náš kontaktní email   (jméno, příjmení, pracoviště, kontakt) .

Přihlásit se a napsat si o další termíny můžete i  zde .   Nebo jednoduše pošlete přihlašovací kontaktní formulář:
 [contact_form]

Pro další přihlášky otevřete znovu stránku .

Místa konání kurzů:

PRAHA: Školící centrum InGarden, Nad Primaskou 292/45, 100 00 PRAHA 10 – Strašnice viz kontakt

BRNO: Vzdělávací centrum FN Brno, Ubytovna sester FN – Netroufalky 1, Brno – Bohunice, 5.min. od nák. centra Campus viz mapa.

Doporučujeme účast obou rodičů a babiček a dědečků neboť i oni hlídají vaše děti. Dejte jim kurz jako dárek. Pošleme vám dárkový poukaz.

Vyplňte prosím přihlášku –  najdete ji zde SHOCK TRAINING CENTRE přihláška na kurz první pomoc pro kojence a děti InGarden.
Pošlete nám ji prosím. Slouží k vystavení certifikátů.

Na kurzy je vždy omezený počet míst 12-15 z důvodu kvalitní výuky!
….další termíny připravujeme i podle dohody a Vašeho přání, do mateřských center, firem i škol jezdíme a učíme i ve Vašich prostorách.

KURZY PRO FIRMY A ŠKOLY,..: zavolejte nám pro termín.


„Maminko, co uděláš, když spadnu?“
Akce se uskutečnila na dětském hřišti Nad Primaskou, Praha 10. Zúčastnilo se přes 140 rodičů, prarodičů a dětí, nepočítaně panenek a medvědů. Všem děkujeme. Album z akce najdete zde.

Pokud Vás den na hřišti zaujal, budeme rádi, když si napíšete o zopakování akce. Pokud Vám připomenul, že nehoda není náhoda, jsme rádi, měl k tomu sloužit. Pokud si chcete poskytnutí první pomoci vyzkoušet, či se je naučit , přijďte na naše kurzy.
Termíny a přihlášky najdete zde.