KURZY

 AKTUALITY (VÁNOČNÍ):

Připravili jsme pro Vás sérii dárkových poukazů pro vánoční čas.

Zkuste si představit, že darujete poukaz pro radost…, tak začněte vybírat a udělejte jí:

Pokud máte o nějaký poukaz zájem, napište, vše lze vyřídit mailem, po telefonu. ingarden@ingarden.cz nebo +420 603485193


 
Děláme to jinak, děláme to s chutí!   Naši lektoři dělají kurzy rádi!

Aktuální obsazenost kurzů a informace o termínech a přihlášky najdete zde v jednolivých kurzech. Těšíme se na vás.

Kurzy můžete koupit nyní  i jako  dárek – po zaplacení nám napište jméno a obdržíte dárkový poukaz na  jméno a kurz nebo částku  a obdarovaný si může vybrat sám z nabízených a stále doplňovaných termínů.

Zdravotníci mohou získat na některých našich kurzech kredity.

Kurzy :
PRVNÍ POMOC KIDS  zaměřený na kojence a děti..(určeno pro maminky, tatínky, pečovatelky, učitelky, těhotné a pro všechny, kteří se starají o děti)
Pro školy je kurz upraven na prostředí školy Kurz KIDS/ŠKOLY/SCHOOL.

PRVNÍ POMOC REMOTE DISTANCE / PRO ODLEHLÁ MÍSTA s obtížným příjezdem záchranářů – na lodi, na chatě, pro jachtaře – kapitány, cestovatele, piloty, horolezce, cestovatele,…

PRVNÍ POMOC MOTO – pro motorkáře a jejich spolujezdce

KURZ MALBY OLEJEM | VÝTVARNÉ KURZY „Malovat se naučíte malováním“ – oblíbené kurzy malování olejovými barvami pro začátečníky i pokročilé, startovací kurz je 2,5 hod.

Pokud se na kurz přihlásíte, zapíšeme Vás na konkrétní termín a Vy časem zjistíte, že se nemůžete účastnit. Poprosíme Vás, i vzhledem k ostatním účastníkům, omlouvejte se minimálně 3-4 dny předem a náhradní termín máte k dispozici jeden. děkujeme za pochopení.